Google+ Nowości od Mongoose | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowości od Mongoose

Wydawnictwo Mongoose Publishing poinformowało na swojej stronie o wypuszczeniu w tym tygodniu na rynek dwóch nowych podręczników:

  • Lone Wolf Multiplayer Gamebook – to zestaw prostych zasad pozwalających zanurzyć się w świecie Magnamund razem z przyjaciółmi, tak jak w zwykłej grze fabularnej.
  • None of this is my Fault – czyli trzy misje dla wyższych programistów, do poprowadzenia w świecie gry fabularnej Paranoia.

Lone Wolf należy do gatunku gier paragrafowych, opartych na wyobraźni gracza, podobnych do RPG, ale przeznaczonych wyłącznie dla jednej osoby. Gra polega na czytaniu opisów i dokonywaniu wyborów, z których każdy odsyła nas do innego paragrafu w książce. Tło fabularne Lone Wolf to planeta Magnamund, na której toczy się odwieczna walka dobra ze złem. Wydano już 28 książek z tej serii.

Paranoia to gra fabularna science-fiction z dużą dawką czarnego humoru, w której gracze wcielają się w role obywateli podziemnego miasta zarządzanego w iście orwellowskim stylu przez sztuczną inteligencję zwaną Komputerem.


Dowiedz się więcej:


Lone Wolf

Gra z gatunku gier paragrafowych, opartych na wyobraźni gracza, podobnych do gier fabularnych, ale przeznaczonych wyłącznie dla jednej osoby. Gra polega na czytaniu opisów i dokonywaniu wyborów, z których każdy odsyła nas do innego paragrafu w książce. Tło fabularne Lone Wolf to planeta Magnamund, na której toczy się odwieczna walka dobra ze złem. Wydano już 28 książek z tej serii.

Mongoose Publishing

Paranoia

Gra fabularna science-fiction z dużą dawką czarnego humoru, w której gracze wcielają się w role obywateli podziemnego miasta zarządzanego w iście orwellowskim stylu przez sztuczną inteligencję zwaną Komputerem.