Google+ Fragmenty podręcznika Deathwatch na FFG | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Fragmenty podręcznika Deathwatch na FFG

Na stronie Fantasy Flight Games opublikowano krótki fragment podręcznika do gry Deathwatch – fragment opisujący Space Wolves, jeden z zakonów Space Marines. W podręczniku podstawowym znajdzie się sześć zakonów do wyboru dla graczy. Pozostałe, bogato opisywane w publikacjach Games Workshop, zakony pojawią się oczywiście w dodatkach.

Deathwatch to gra, której akcja ma miejsce w uniwersum świata Warhammer 40 000. Gracze wcielają się w niej w postacie Space Marinesów.


Dowiedz się więcej:


Deathwatch

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".

Warhammer

Gra fabularna dark fantasy, w której gracze wcielają się w postaci różnych profesji, przemierzające Stary Świat - krainę zamieszkałą przez ludzi, krasnoludy, elfy, halflingi inne fantastyczne rasy, nękaną bezustannie przez siły Chaosu.