Google+ „Feng Shui” ponownie w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Feng Shui” ponownie w sprzedaży

Amerykańskie wydawnictwo Atlas Games ponownie wprowadziło do swojej oferty jeden ze swoich klasycznych tytułów – „Feng Shui„.

Jest to gra akcji pierwotnie wydana przez Daedalus Entertainmentw w 1996, a później, w roku 1999 właśnie przez Atlas Games. Od dłuższego czasu nakład „Feng Shui” był wyczerpany.

Autorem gry jest znany w środowisku Robin D. Laws. Gracze wcielają się w wojowników sekretnej agencji, których celem jest powstrzymanie złych typków od przejęcia kontroli nad światem. Dużo kung fu, czarów, akcji i paskudnych skośnookich typków władających czarną magią. Więcej o grze (wraz z darmowymi plikami PDF) znajdziecie na stronie poświęconej grze.


Dowiedz się więcej:


Atlas Games

Feng Shui

"Feng Shui" to łącząca różne konwencje gra fabularna akcji inspirowana filmami kung-fu z Hong Kongu. Gracze wcielają się w rozmaite postacie, od adeptów tajemnych sztuk walki, poprzez zamaskowanych bohaterów mścicieli, po biomutantów będących eksperymentem szalonych naukowców. Wszyscy walczą w Sekretnej Wojnie o dystopijny świat 2056 roku, toczonej między różnymi frakcjami, od złych magów kastratów po psychotyczną grupę anarchistów. Gra korzysta z prostej mechaniki opartej na rzutach dwiema kośćmi sześciościennymi (k6).