Google+ Dead Stars – zakończenie epickiej trylogii | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Dead Stars – zakończenie epickiej trylogii

Fantasy Flight Games poinformowało, że można już kupować trzecią, finalną część kampanii The Haarlock’s Legacy pod tytułem Dead Stars. Kampania jest przeznaczona do gry Dark Heresy. Ostatnia przygoda porywa graczy na zapomnianą, skutą lodem planetę Mara oraz na nawiedzoną planetę Dusk gdzie bohaterowie będą musieli podjąć decyzje, od których zależeć będzie przyszłość całego sektora Calixis. Dawni przyjaciele i dawni wrogowie pojawiają się ponownie, by włączyć się do ostatecznego starcia. Czy bohaterowie zdołają przetrwać finał epickiej historii?

Dark Heresy to gra osadzona w uniwersum Warhammera 40K, w której gracze wcielają się w role akolitów służących w siłach Inkwizycji.


Dowiedz się więcej:


Dark Heresy

Gra fabularna osadzona w uniwersum "Warhammera 40 000", w której gracze wcielają się w akolitów służących Inkwizycji, walczących z nieprawością, grzechem i herezją w świecie przyszłości.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".